Monoperc Güneş Panelleri

60 Hücreli Monoperc Güneş Paneli

MİR-M60 320 WATT

MİR-M60 325 WATT

MİR-M60 330 WATT

MİR-M60 335 WATT

72 Hücreli Monoperc Güneş Paneli

MİR-M72 395 WATT

MİR-M72 400 WATT

MİR-M72 405 WATT

MİR-M72 410 WATT

Mono perc Güneş Paneli

Mono perc güneş paneli, güneşin yeryüzüne ilettiği ışınlardan maksimum seviyede yararlanmak ve hücre verimliliğini en üst seviyeye çıkarmak için kullanılan teknolojidir. Yenilenebilir enerji sistemlerinde önemli bir yere sahip olan mono perc güneş paneli, enerji üretiminde verimliliği üst seviyelere çıkarmaktadır. “Passivated Emitter and Rear Cell” olarak bilinen Perc teknolojisi, yıllardır kullanılan güneş panellerinden farklılaşan bazı özelliklere sahiptir. Özel olarak tasarlanan güneş paneli hücresi mimarisi sayesinde güneş ışınlarını en iyi şekilde değerlendirmekte ve elektrik üretimini gerçekleştirmektedir.

Mono perc Güneş Paneli Özellikleri

Mono perc güneş paneli, farklı hücre sayısına sahip modeller ile satışa sunulmaktadır. Müşteriler, elektrik ihtiyacına bağlı olarak mono perc güneş panelleri arasından tercihlerini yapabilmektedir. Mirsolar Enerji tarafından üretilen mono perc güneş panelleri ISO 9001/ISO 14001/ISO 45001/ISO 10002 standartlarını sağlamaktadır.

Mono perc güneş paneli modül verimliliği, kısa devre akımı, açık devre voltajı, maksimum güç akımı, maksimum güç voltajı, güç toleransı ve güç çıkışı gibi özelliklerde farklı performans verebilmektedir. Mirsolar Enerji tarafından satışa sunulan mono perc güneş panellerinin özellikleri ise şu şekildedir:

·        1000 – 1500 V sistem voltajı

·        12 yıl ürün garantisi

·        25 yıl lineer performans garantisi

·        0~ + 5W pozitif güç toleransı

·        Anti PID (IEC 62804)

·        Tuzlu su korozyon dayanımı (IEC 61701)

·        55mm dolu dayanımı (IEC 61215 – Extreme)

·        Kum aşındırma dayanımı (IEC 60068 – Extreme)

·        Damp Heat – 2000 saat (IEC 61215 – Extreme)

·        Amonyum korozyon dayanımı (IEC 62716)

·        5400 Pa kar yükü dayanımı

·        2400 Pa rüzgar yükü dayanımı

·        MC4 konnektür

En Güçlü Mono perc Güneş Panelleri

Güneş ışınlarını en iyi şekilde değerlendirmek ve maksimum verimi alabilmek için geliştirilen mono perc güneş panelleri farklı güçlere sahiptir. Güneş ışınlarını tutma oranı yüksek olan mono perc paneller, elektronların yakalanmasını maksimize etmekte ve onları elektrik enerjisine çevirmektedir. Hücre verimliliğinin arttığı mono perc paneller sayesinde mekanın ihtiyaç duyduğu elektrik miktarı daha iyi koşullarda karşılanabilmektedir. En güçlü mono perc paneli, hücre verimlilik arttırma teknolojisinin uygulandığı ve gerekli kontrollerin sağlandığı ürünlerdir. Panel tercihi sırasında ışınım tutuş ve elektron yakalanma oranı gibi detaylar ekstra önem kazanmaktadır.

En Verimli Mono Perc Güneş Panelleri

Mirsolar Enerji, gelecek nesillere daha yeşil bir dünya bırakmak amacıyla benimsediği misyon ve vizyonu ile hareket ederken müşterilerine en verimli mono perc güneş panellerini sunmaktadır. Güneşlenme süresi boyunca hücrelerde bulunan elektronların büyük bir kısmını tutmayı ve korumayı amaçlayan mono perc güneş panelleri, Mirsolar Enerji’nin son teknolojiye sahip tesislerinde üretilmektedir. Dünya standartlarına ve uluslararası sertifikalara sahip mono perc güneş panelleri, kurulumun gerçekleştirildiği mekanın tüm elektrik ihtiyaçlarını karşılayabilmektedir. Mirsolar Enerji, başta müşterileri olmak üzere tüm paydaşlarının ucuz ve verimli mono perc panellere sahip olmasını amaçlamaktadır. Yüksek teknoloji ile üretilen paneller, uzman kadronun denetimi altında Avrupa kriterlerine göre test edilmekte ve ardından satışa sunulmaktadır.

Scroll to Top
Scroll to Top